QTM750-18.432MCE-T
Description
7.0X5.0 2.5V 50PPM (-40 TO 85C)
DataSheet
QTM750-18.432MCE-T PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:18.432 MHz
Function:Enable/Disable
Output:CMOS
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):10mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.056" (1.42mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-1B9-33NU76.800000X
SiT3372AC-1B9-33NU76.800000X
XTAL OSC VCXO 76.8000MHZ LVPECL