
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT9365, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 148.35165 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 2.8V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT9365AI-1B3-28N148.351648Y is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 70.3235MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 77.7600MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 40.0000MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC XO 148.351648MHZ LVPECL
FIXED IND 2.5NH 415MA 280 MOHM
CIR BRKR MAG-HYDR 1A LEVER
PRESSURE TRANSDUCER