SIT1602BC-12-30S-33.300000D
Description
MEMS OSC XO 33.3000MHZ H/LV-CMOS
DataSheet
SIT1602BC-12-30S-33.300000D PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:33.3 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:HCMOS, LVCMOS
Voltage - Supply:3V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):4.5mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AC-1B3-25NC644.531250Y
SiT3373AC-1B3-25NC644.531250Y
XTAL OSC VCXO 644.53125MHZ
SiT3372AC-4E2-30NX153.600000Y
SiT3372AC-4E2-30NX153.600000Y
XTAL OSC VCXO 153.6000MHZ HCSL
SiT3372AI-4B3-25NX155.520000T
SiT3372AI-4B3-25NX155.520000T
XTAL OSC VCXO 155.5200MHZ HCSL
IHLP2020BZETR10N01
IHLP2020BZETR10N01
FIXED IND 100NH 17A 3.9MOHM SMD
SIT1602BC-12-30S-33.300000D
SIT1602BC-12-30S-33.300000D
KWR102
KWR102
KORAD KWR102 PROGRAMMABLE DC POW
DPS090150-Z7N
DPS090150-Z7N
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 14W