SIT8208AC-31-33S-16.367667T
Description
MEMS OSC XO 16.367667MHZ LVCMOS
DataSheet
SIT8208AC-31-33S-16.367667T PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:16.367666 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):33mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-4B2-30NH155.520000X
SiT3372AI-4B2-30NH155.520000X
XTAL OSC VCXO 155.5200MHZ HCSL