SG-8018CG 49.4300M-TJHPA0
Description
XTAL OSC XO 49.4300MHZ CMOS SMD
DataSheet
SG-8018CG 49.4300M-TJHPA0 PDF
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-4E2-30NB216.000000X
SiT3372AI-4E2-30NB216.000000X
XTAL OSC VCXO 216.0000MHZ HCSL
SiT3372AI-2B3-25NE74.250000T
SiT3372AI-2B3-25NE74.250000T
XTAL OSC VCXO 74.2500MHZ LVDS