SIT1602BI-22-28E-74.175824E
Description
MEMS OSC XO 74.175824MHZ H/LV-CM
DataSheet
SIT1602BI-22-28E-74.175824E PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:74.17583 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS, LVCMOS
Voltage - Supply:2.8V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):4.5mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT9365AC-1E2-28N122.880000Y
SiT9365AC-1E2-28N122.880000Y
XTAL OSC XO 122.8800MHZ LVPECL
SiT3372AI-2E2-33NX173.370750T
SiT3372AI-2E2-33NX173.370750T
XTAL OSC VCXO 173.37075MHZ LVDS
SiT3372AI-1E2-25NU128.000000Y
SiT3372AI-1E2-25NU128.000000Y
XTAL OSC VCXO 128.0000MHZ LVPECL