SIT8208AI-21-25E-74.250000Y
Description
MEMS OSC XO 74.2500MHZ LVCMOS LV
DataSheet
SIT8208AI-21-25E-74.250000Y PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:74.25 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):33mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-4B9-30NX128.000000T
SiT3372AI-4B9-30NX128.000000T
XTAL OSC VCXO 128.0000MHZ HCSL