
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ASVMB, Pure Silicon™ |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 32 MHz |
| Function: | Standby (Power Down) |
| Output: | LVCMOS |
| Voltage - Supply: | 1.8V ~ 3.3V |
| Frequency Stability: | ±10ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 16mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 | ||
| 3000 | ||
| 5000 |
Current price of ASVMB-32.000MHZ-XY-T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 155.5200MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 66.5800MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 26.0000MHZ LVCMOS LV
FIXED IND 3.3UH 4.9A 30.6 MOHM
XTAL OSC VCXO 200.0000MHZ LVDS
MEMS OSC XO 72.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 32.0000MHZ LVCMOS