
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3372, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 204.8 MHz |
| Function: | - |
| Output: | HCSL |
| Voltage - Supply: | 2.8V |
| Frequency Stability: | ±35ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±10ppm |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 97mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT3372AC-4E9-28NB204.800000Y is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 10.2400MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 12.2880MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 166.666666MHZ LVDS
RES ARRAY 15 RES 15K OHM 16SOIC
RES ARRAY 15 RES 120 OHM 16SOIC
FIXED IND 1.8NH 200MA 550 MOHM
XTAL OSC VCXO 204.8000MHZ HCSL