
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CB3 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 32 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCMOS, TTL |
| Voltage - Supply: | 5V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 50mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.071" (1.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CB3-3C-32M000000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 622.0000MHZ HCSL
XTAL OSC XO 74.813422MHZ CMOS SM
XTAL OSC XO 60.0000MHZ CMOS SMD
CAP CER 0805 30PF 100V ULTRA STA
MEMS OSC XO 8.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 32.0000MHZ HCMOS TTL
MOD BLOCK XHP50 5700K SQUARE