
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3372, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 74.17582 MHz |
| Function: | - |
| Output: | HCSL |
| Voltage - Supply: | 2.8V |
| Frequency Stability: | ±35ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±360ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 97mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT3372AI-4B9-28NX74.175820T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 50.0025MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 148.351648MHZ LVDS
XTAL OSC XO 49.4333MHZ CMOS SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD
XTAL OSC VCXO 74.17582MHZ HCSL
CONN TNC JACK STR 50 OHM CRIMP
WIRE DUCT SLOTTED ADH SCRW BK 6'