
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT9120 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 133.333 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 2.25V ~ 3.63V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 55mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of SIT9120AC-2C3-XXE133.333000T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC TCXO 50.0000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 60.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 48.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 204.8000MHZ HCSL
MEMS OSC XO 133.3330MHZ LVDS SMD
CONN RCPT HSG FMALE 128P PNL MT
DK-621-0047-2SCS228