
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT9003 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 24 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVCMOS |
| Voltage - Supply: | 1.8V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | ±0.50%, Center Spread |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | - |
| Package / Case: | - |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT9003AC-33-18DD-24.000000T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 161.1328MHZ LVDS SMD
XTAL OSC VCXO 281.0000MHZ LVDS
XTAL OSC TCXO 10.0000MHZ
XTAL OSC XO 24.0000MHZ LVCMOS
SENSOR PROX ULTRASONC 1500MM MOD
THERMISTOR PTC 22 OHM 20% DISC