
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT9365, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 133.33333 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 2.8V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT9365AC-1B2-28E133.333333X is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 10.0000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC VCXO 148.42575MHZ LVDS
COOLX POWER SUPPLY
COOLX POWER SUPPLY
XTAL OSC XO 133.333333MHZ LVPECL
DIGITAL THERMOMETER WITH SPI