
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CA70 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 48 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCMOS, TTL |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 30mA |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.055" (1.40mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CA70C4804INT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 70.6560MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 35.3280MHZ LVDS
XTAL OSC XO 75.0000MHZ HCSL
CAP CER 330PF 16V X7R 0805
XTAL OSC XO 48.0MHZ 2.5V SMD
LINE FILTER 250VDC/VAC 6A CHAS
CAP CER MLCC