SIT9121AI-2D3-33E125.000000X
Description
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS
DataSheet
SIT9121AI-2D3-33E125.000000X PDF
Type Description
Series:SiT9121
Package:Strip
Type:XO (Standard)
Frequency:125 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):-
Ratings:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)