AX3HBF4-122.8800T3
Description
XTAL OSC XO 122.88MHZ 2.5V HCSL
DataSheet
AX3HBF4-122.8800T3 PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:122.88 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCSL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):30mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.043" (1.10mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AI-2B2-30NG491.520000Y
SiT3373AI-2B2-30NG491.520000Y
XTAL OSC VCXO 491.5200MHZ LVDS