MQF576P25-122.880-1.0/-40+85
Description
XTAL OSC TCXO 122.8800MHZ LVPECL
DataSheet
MQF576P25-122.880-1.0/-40+85 PDF
Type Description
Series:MQF576P25
Type:TCXO
Frequency:122.88 MHz
Function:-
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±1ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):40mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.098" (2.50mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AC-4B9-30NX245.760000Y
SiT3373AC-4B9-30NX245.760000Y
XTAL OSC VCXO 245.7600MHZ HCSL
SiT3372AC-2B2-28NU96.000000T
SiT3372AC-2B2-28NU96.000000T
XTAL OSC VCXO 96.0000MHZ LVDS
SiT3373AC-4E9-28NC432.000000T
SiT3373AC-4E9-28NC432.000000T
XTAL OSC VCXO 432.0000MHZ HCSL
CHB75W-24S24-CM
CHB75W-24S24-CM
ISOLATED DC/DC CONVERTERS DC-DC
SIT1602BI-22-30E-33.333330E
SIT1602BI-22-30E-33.333330E
MEMS OSC XO 33.33333MHZ H/LVCMOS
MQF576P25-122.880-1.0/-40+85
MQF576P25-122.880-1.0/-40+85
SiT3372AC-1B9-30NX35.328000X
SiT3372AC-1B9-30NX35.328000X
XTAL OSC VCXO 35.3280MHZ LVPECL