
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT9365, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 98.304 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCSL |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT9365AI-4B3-25E98.304000T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 18.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 644.53125MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 159.272728MHZ CMOS
XTAL OSC XO 9.909116MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 98.3040MHZ HCSL
RES ARRAY
PRESSURE TRANSDUCER