
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3373, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 345.6 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 3V |
| Frequency Stability: | ±35ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±360ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT3373AI-2B9-30NX345.600000Y is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 14.3182MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 614.4000MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 13PF SMD
XTAL OSC VCXO 307.695484MHZ
XTAL OSC VCXO 345.6000MHZ LVDS
RESOLVER