FO2HSKBM38.4-T3
Description
OSC XO 38.4MHZ 1.8V HCMOS
DataSheet
FO2HSKBM38.4-T3 PDF
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AC-1B9-25NH224.000000Y
SiT3373AC-1B9-25NH224.000000Y
XTAL OSC VCXO 224.0000MHZ LVPECL