
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ClearClock™ AX7 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 575 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 1.8V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 70mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 8-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.075" (1.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of AX7DCF4-575.0000T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 614.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 84.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 40.0000MHZ LVCMOS LV
CRYSTAL
XTAL OSC XO 575.0000MHZ LVDS SMD
CONN RCPT 30POS 0.1 GOLD SMD
ACCESSORY: 12 IN. SHIELD LX