
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXO75C |
| Package: | Tape & Reel (TR)BulkBulk |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 10 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 16mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.063" (1.60mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXO75C3A071-10.000M is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 16.3680MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC SO 100.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC VCXO 133.516483MHZ
MEMS OSC XO 38.0000MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC XO 10.000MHZ CMOS SMD
DC DC CONVERTER 48V 150W
RF SHIELD 1" X 2.25" T/H