SIT9122AC-1D1-33E622.080000T
Description
MEMS OSC XO 622.0800MHZ LVPECL
DataSheet
SIT9122AC-1D1-33E622.080000T PDF
Type Description
Series:SiT9122
Type:XO (Standard)
Frequency:622.08 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVPECL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):69mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)