
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT9365, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 153.6 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 3V |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT9365AC-2E1-30E153.600000Y is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 364.8000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 49.1520MHZ CMOS SMD
XTAL OSC TCXO 48.0000MHZ
XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 322.265625MHZ LVDS
XTAL OSC XO 153.6000MHZ LVDS
395 SERIES (.100" (2.54MM) CONTA