
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ASML |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 8 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±100ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 15mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SOJ, 5.08mm pitch |
| Size / Dimension: | 0.551" L x 0.352" W (14.00mm x 8.95mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.185" (4.70mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of ASML-8.000MHZ-ET is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 1.8432MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 12.5000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 368.6400MHZ LVPECL
CAP CER 3300PF 50V X7R 0402
XTAL OSC XO 8.0000MHZ HCMOS SMD
CONN RCPT MALE 3P SILV SLDR CUP