
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ASTMHT |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 12 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVCMOS |
| Voltage - Supply: | 2.25V ~ 3.63V |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of ASTMHTA-12.000MHZ-AJ-E is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
OSC XO 1.216GHZ 2.5V LVPECL
OSC XO 933.12MHZ 2.5V LVDS
MEMS OSC XO 14.7456MHZ LVCMOS
TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AB
XTAL OSC VCXO 128.0000MHZ HCSL
MEMS OSC XO 12.0000MHZ LVCMOS
50 OHM COAX CABLE