
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SVC75C |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 100 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±100ppm |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 25mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.067" (1.70mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of SVC75C3D07B2-100.000M is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 580.0000MHZ CML SMD
MEMS OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 42.0000MHZ CMOS SMD
CAP CER 1206 12PF 10V ULTRA STAB
HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT T766
CONN PLUG FMALE 31POS CRIMP
XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ CMOS