
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ClearClock™ AX5 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 77.76 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 110mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 8-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.059" (1.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of AX5PAF3-77.7600T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
OSC XO 450MHZ 2.5V CML
OSC XO 650MHZ 1.8V HCSL
XTAL OSC XO 921.6000MHZ LVDS SMD
TRANSFORMER FLYBACK 21UH SMD
CONN HEADER VERT 17POS 2.54MM
OSC XO 77.76MHZ 3.3V LVPECL
BNC-SP/SMA-SJ G174 2.5M