
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ClearClock™ AX7 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Discontinued at Digi-Key |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 921.6 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 70mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 8-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.075" (1.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of AX7DAF1-921.6000C is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
OSC XO 720MHZ 2.5V CML
OSC XO 2.1GHZ 1.8V CML
CAP CER 470PF 4KV X7R 2220
XTAL OSC XO 921.6000MHZ LVDS SMD
CONN CRIMP HOUSING RAMP 13POS
ASSEMBLY FIBER OPTIC HARNESS