
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ClearClock™ AX5 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 2.1 GHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CML |
| Voltage - Supply: | 1.8V |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 85mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 8-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.059" (1.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of AX5MCF2-2100.0000T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
OSC XO 122.88MHZ 2.5V LVDS
XTAL OSC XO 66.6667MHZ CMOS TH
XTAL OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
IC CLOCK GENERATOR 24VFQFPN
OSC XO 2.1GHZ 1.8V CML
M55342K 100PPM 2010 15 1% R WI