ASTMHTD-32.000MHZ-XJ-E-T
Description
MEMS OSC XO 32.0000MHZ LVCMOS
DataSheet
ASTMHTD-32.000MHZ-XJ-E-T PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:32 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVCMOS
Voltage - Supply:2.25V ~ 3.63V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 105°C
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)