MX575ANS200M000
Description
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
DataSheet
MX575ANS200M000 PDF
Type Description
Series:MX57
Package:Tube
Type:XO (Standard)
Frequency:200 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:2.375V ~ 3.63V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):90mA
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.055" (1.40mm)