656V13203C3T
Description
XTAL OSC XO 132.0000MHZ LVDS SMD
DataSheet
656V13203C3T PDF
Type Description
Series:656P/L
Type:XO (Standard)
Frequency:132 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):65mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.073" (1.85mm)