
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SG-210S*H |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Last Time Buy |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 150 MHz |
| Function: | Standby (Power Down) |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 1.8V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 8mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of SG-210SEH 150.0000ML3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 38.8400MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 13.5600MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 300.0000MHZ LVPECL
CRYSTAL 32.0000MHZ 13PF SMD
CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
DC DC CONVERTER 12V 2W
XTAL OSC XO 150.0000MHZ CMOS SMD