
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Si570 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 100 MHz |
| Function: | Enable/Disable (Reprogrammable) |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 1.8V |
| Frequency Stability: | ±7ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 98mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 8-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of 570JCC001008DGR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 156.2500MHZ CML SMD
XTAL OSC XO 644.53125MHZ LVDS
XTAL OSC XO 33.3330MHZ HCMOS SMD
CAP CER 1210 2.2NF 25V ULTRA STA
CONN RCPT MALE 18P GOLD SLDR CUP
XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
14/3 SJEOOW 105C ORANGE-SHORTS