
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 656P/L |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 300 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 88mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.073" (1.85mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 656P30004C3T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 189.5831MHZ LVDS SMD
XTAL OSC VCXO 38.8800MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 233.2500MHZ LVDS SMD
CAP CER 1812 820PF 50V ULTRA STA
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
XTAL OSC XO 300.0000MHZ LVPECL