
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 656P/L |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 86.7 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 88mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.073" (1.85mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 656P8674C3T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 125.003125MHZ CMOS
XTAL OSC SO 100.0000MHZ LVTTL
XTAL OSC XO 50.0000MHZ LVDS SMD
CAP CER 47PF 500V 1111
XTAL OSC XO 86.7000MHZ LVPECL
CABLE FFC 35POS 1.00MM 4"
IC SUPERVISOR 1 CHAN USPQ-4B05