530BB924M000DG
Description
XTAL OSC XO 924.0000MHZ LVDS SMD
DataSheet
530BB924M000DG PDF
Type Description
Series:Si530
Package:Strip
Type:XO (Standard)
Frequency:924 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):98mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.071" (1.80mm)