
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 654C |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 161.1328 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCMOS |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 65mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.051" (1.30mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 654C16114C2T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
OSC MEMS 25.0000MHZ SMD
XTAL OSC XO 700.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 144.5000MHZ HCMOS
CONN HEADER SMD 18POS 3MM
CONN RCPT MALE 16POS SOLDER CUP
SLIDE POT 1K OHM 0.2W TOP 30MM
XTAL OSC XO 161.1328MHZ HCMOS