
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CHT50 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 125 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCMOS, TTL |
| Voltage - Supply: | 1.8V |
| Frequency Stability: | ±150ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 25mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.051" (1.30mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CHT50C12507MMT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 24.5454MHZ HCMOS
HEATSINK 40X40X15MM XCUT T766
XTAL OSC XO 300.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 125.0MHZ 1.8V SMD
CONN RCPT MALE 8POS GOLD CRIMP