
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Si595 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 67.5 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±35ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 100mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.071" (1.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of 595CG67M5000DGR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 450.0000MHZ CML SMD
XTAL OSC XO 159.3750MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 167.3316MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 622.0800MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 67.5000MHZ CMOS
CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
CONN PLUG FMALE 10P SOLDER CUP