
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XG-2102CA |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | SO (SAW) |
| Frequency: | 250 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -5°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 30mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.055" (1.40mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 100 |
Current price of XG-2102CA 250.0000M-LGRN is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ LVDS
XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ LVDS
MEMS OSC XO 148.351648MHZ LVPECL
FIXED IND 1MH 1.8A 620 MOHM TH
XTAL OSC SO 250.0000MHZ LVDS SMD
DC DC CONVERTER 15V 100W