
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SG-9001CA |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 14.746 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | - |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 30mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.059" (1.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 100 |
Current price of SG-9001CA C05P 14.7460MC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 42.6000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 155.0000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 700.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 14.7460MHZ CMOS SMD
CONN RCPT HSG FMALE 37POS PNL MT
CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT
CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP