
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 656P/L |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 622.08 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 88mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.073" (1.85mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 656P62204C3T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 62.5000MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 172.0000KHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 30.7200MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVDS SMD
WIRE MARKER PUSH ON 4.5MM BROWN
CRYSTAL 27.1200MHZ SERIES SMD
XTAL OSC XO 622.0800MHZ LVPECL