LD5000009
Manufacturer
Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)
VIGOR # :
Description
XTAL OSC XO 50.0000MHZ LVDS
Catalog
Oscillators
DataSheet
LD5000009 PDF
Type Description
Series:SaRonix-eCera™ LD
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Base Resonator:Crystal
Type:XO (Standard)
Frequency:50 MHz
Function:-
Output:LVDS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:-
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):-
Ratings:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)