ASTMUPLPE-125.000MHZ-LY-E-T
Description
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
DataSheet
ASTMUPLPE-125.000MHZ-LY-E-T PDF
Type Description
Series:ASTMUPLP
Type:XO (Standard)
Frequency:125 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:2.25V ~ 3.63V
Frequency Stability:±10ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):55mA
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)