
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | DSC60XX |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 24 MHz |
| Function: | Standby (Power Down) |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 1.71V ~ 3.63V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 1.3mA (Typ) |
| Ratings: | AEC-Q100 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.89mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of DSC6011JE1A-024.0000T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
OSC XO 880MHZ 3.3V LVPECL
XTAL OSC VCXO 148.351648MHZ HCMO
MEMS OSCILLATOR ULTRA LOW POWER
XTAL OSC VCXO 614.0000MHZ LVPECL
TERM BLK 5P SIDE ENT 12.7MM PCB
MEMS OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
DC DC CONVERTER 13.8V 50W