
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Si510 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Programmable Type: | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Available Frequency Range: | 125 MHz ~ 169.999 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCSL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Frequency Stability (Total): | ±100ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 44mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.050" (1.28mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 50 | ||
| 100 | ||
| 500 | ||
| 1000 | ||
| 2500 |
Current price of 510DAA-BBAG is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC PROG XO CMOS 3.3V 20PPM
XTAL OSC PROG XO CMOS CTR SPRD
XTAL OSC PROG XO CMOS CTR SPRD
CAP CER 470PF 500V X7R 1812
XTAL OSC PROG XO HCSL 3.3V 50PPM
CONN ADAPT JACK-JACK SMPM 50 OHM
IC AMP BLUETOOTH 2.2-2.8GHZ 8SMD