
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ASSVP |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Programmable Type: | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Available Frequency Range: | 10 MHz ~ 160.0 MHz |
| Function: | Standby |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | - |
| Frequency Stability (Total): | ±25ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | -3.00%, Down Spread |
| Current - Supply (Max): | 40mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.055" (1.40mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 50 | ||
| 100 | ||
| 500 | ||
| 1000 | ||
| 2500 |
Current price of ASSVP-R-D12 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC PROG XO CMOS DWN SPRD
XTAL OSC PROG XO CMOS DWN SPRD
XTAL OSC PROG XO CMOS 1.8V 20PPM
XTAL OSC PROG XO CMOS DS 3.3V
IC MCU 32BIT 4MB FLSH 256MAPPBGA
IC MCU 8BIT 160KB FLASH 80LQFP
TOOL DIE SET 10-10 36SER RMK4KEY